All Messages

nttv Petfektní produkt, má autokalibraci a citlivé sondy (nutno odečíst 0.02V) Jinak na baterie Panasonic Envelope Black funguje také, Aktuálě ho no mám jako jako hlavní tester, na proud mám proudové kleště do 1000A AC/DV.

nttv 08/10/2021
0
Comments (1)
nttv 05/04/2022
Na první pohled se jedná opravdu o velice zajímavý produkt. Trošku mě překvapuje, že je potřeba externího transformátoru, když všechny profesionální značky mají integrovaný transformátor už v modulu. Abych nebyl k tomuto kritický, tak co používáme ty nejdražší mikrofony na světě tak ty mají také napájení bokem ale pracují s lampami. Co se týká připojitelnosti k PC - na to jsem ještě odvahu nenašel. Co se týká designu - vypadá to trošku jako cirkus. Kdyby byly méně křiklavé barvy a bylo to více provedeno jako profitechnika určitě by to mělo být s proudovým možností. Nicméně za tu cenu za kterou se to prodává to není vůbec špatná věc. USB konektor funguje stylem jak kdy. Naštěstí mix používáme pouze ve zkušebně a dělá si někdy co chce. Při měření vstupních a výstupních hodnot na takzvaných +10dB neodpovídá výstup hodnotě vstupu. Šumový koeficient je také celkem vysoký, ale nic co by ovlivnilo vnímání domácího posluchače nebo kdo si chce postavit takzvané "home profi studio". Původně jsem hledal pouze čtyřkanálový mixážní pult abych mohl připojit digitální bicí, s naší digitální kartou. Ať se zdá být displej přehledný, dodnes jsem ho úplně nepochopil. Některé ovládací prvky které znám z mixážních pultů typu Mackie nebo Yamaha fungují úplně jinak. Samozřejmě jako profesionální studiový technik musím zpět vykřičníky zdůraznit že na všech stopách chybí takzvané zkratování stopy proti nule tak zvané tlačítko "MUTE". Na druhou stranu vycházím z ceny. V téhle ceně rozhodně nemáte šanci sehnat nic lepšího nebo líp funkčního. Trošku mě zmátlo schéma zapojení, kdy se používá 0 1 2 3 - tady naši bratři zřejmě udělali chybu. EU je 0 GND 1 SecGND 2 SNG+ a 3 SNG- .. pokud se nepletu tak stejně to i na Floridě, Chorvatsku, Belgie.. co musím dát ještě konstatovat tak jsem doteď nepochopil efekty. Efekty jsou efektní, ale nevím, jak fungují. Každopádně za rychlé dodání, funkčnost a úzké provedení dávám pět hvězdiček ale 5 vykřičníků.
0
Recommendations
Comments (0)

Q: esta planta florese en lugares cálidos ?

Asked by Maria Jose Gonzalez Flores on 2018-03-25 07:31:32

nttv Podle mojí partnerky se pár semínek ujalo. Když chtěla objednat ještě pár balíčků, již nebyly v nabídce

2022-04-05 07:27:30 Helpful (0)
Submit
Answers (4)

nttv Provedení je velice milé hlavně co se týká rozmanitosti koncovek. Nicméně provedení základní kabeláže a připojovacích konektorů bylo absolutně nedostačující. Když jsem přes zdroj nabíjel respektive spouštěl herní notebook Asus, kapely mi začaly na stole hořet. Z dalšího mi upadla svorka to byl žlutý a na zeleném svorka sice držela ale měla studený spoj. Ale jako univerzální sadu 37 kusů různý a zástrček je určitě dobrý pomocník. Rozhodně doporučuji přejít aspoň na 0,75mm² mědi. Myslet si, že tyhle tři zlaté vlasy udrží 24V a 6A je poněkud malicherné. Plus v hodnocení dávám za koncovky. Totální katastrofa jsou barevné krokosvorky. K dnešnímu dni již nemám ani jednu všechny jsem předělal na 0,75 pravé české mědi.

2022-04-05 07:25:52 Helpful (0)
Submit
Answers (3)
nttv 27/05/2020
Perfektní produkt, sice lehce na úrovni nelegálnosti a na sídlišti hodně sousedům moc radosti neudělá. Ale jsem si jistý, že není účelem tohle zařízení používat ve městě, resp.: v paneláku plném lidí. Zatím jsem testoval většinu pásem. Část pásem ruší i harmonickými vlnami buď částečně, nebo vytváří velmi intenzivní "Sinus Noise". Jediný problém, který bych viděl je v tom, že pokud to jde přes "DHL" kteří vybavují proclení, položka se může prodražit cca o 50% u ceny. Je tedy nutné počítat, pokud už položka vstoupí do celního řízení s nemalými poplatky. Konkretně u mě to bylo k ceně s poštovným cca 112€ ještě asi necelých 50€ za clo. Lehce nepříjemná zkušenost. Co se týká produktu, rozhodně ale nemám výhrady. Je špičkově zpracovaný z masivního hliníku. Znám i verze s různými výškami antén, tady se asi kvůli designu volily antény stejné výšky, i když jejich "výplň" bývá často vzhledem k pásmu poloviční. Co stojí za opravdu pochvalu, tak je hliníkové masivní pouzdro, aktivní chlazení. Bohužel velmi silné vyzařování, které mi měřící přístoje vyhnaly mimo stupnice a asi bych to nenosil v kapse :D .. Rozhodně síla a škodlivost signálu exponenciálně klesá při vzdálenosti. Nejmíň emisí jsem naměřil nad anténami. Nejsilnější šíření je kolmo k anténám. Do 20cm všemi směry padá vyzařování vln do bezpečných úrovní, u 50cm od přístoje je relativně nízké. Měřil jsem vypnutý, a zapnutý přístroj testerem na přítomnost mikrovln (terter pro silové antény WiFi a úniky "z mikrovlnných trub"). Výsledky měření byly silně mimo dosah. Ale tento výsledek musel být logický, vzhledem k tomu, že by zařízení mělo fungovat, ne jen svítit LED diody :) .. Osobně hodnotím, že od vzdálenosti 1m od zařízení je bezpečno, 2.5m od přístroje pro lidi téměř bez účinku. Jen opravdu varuji, pokud si nějaký dobrák tohle chce nosit v kapse, schytá velice vysoké dávky mikrovlnného záření ve všech pásmech - a to není moc zdravé - ale to snad každý chytřejší tvor ví :)..
15
Recommendations
Comments (2)